O nas

Naszą misją jest tworzenie żywności wysokiej jakości, z wykorzystaniem naturalnych składników i tradycyjnych metod produkcji. Ręczymy za wysoką jakość naszych produktów, gdyż powstają one z wykorzystaniem płodów rolnych zebranych w naszym gospodarstwie (które znajduje się w obszarze Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego).

Myślimy, że nawet w dzisiejszych czasach można produkować produkty zdrowe, które smakują wyjątkowo i naturalnie. Chcemy produkować wyjątkową żywność – w dobie masowej produkcji, gdzie wszyscy dostają ten sam, przeciętnie pachnący i przeciętnie smakujący, produkt, my dajemy naszym klientom możliwość, by poczuli się wyjątkowo – jedząc wyjątkowe jedzenie.

Nie interesuje nas wielka skala produkcji, ale jej jakość

Odkryj piękno Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego i Podlaskiego Przełomu Buga

Nadbużański Park Krajobrazowy położony jest w środkowo – wschodniej części Województwa Mazowieckiego. Swym zasięgiem obejmuje lewobrzeżną część doliny Dolnego Bugu od ujścia rzeki Tocznej w miejscowości Drażniew (w gminie Korczew) do ujścia Liwca w pobliżu Kamieńczyka (w gminie Łochów), a także fragment dolnej Narwi (gmina Pułtusk i Pokrzywnica). Jest jednym z największych parków krajobrazowych w Polsce, położony równoleżnikowo chroni prawie 120 km rzeki Bug i 40 km Narwi. Obecnie powierzchnia parku wynosi 74 136,50 ha, a razem z otuliną 113 671,70 ha

Jak pracujemy